Firma BIO-ESTETIC powstała w czerwcu 2007 roku i od początku zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości preparatów kosmetycznych. Współpracujemy z najbardziej znanymi i cenionymi markami w branży medycyny estetycznej, z różnych krajów Europy i świata. Oferujemy profesjonalne szkolenia  dla specjalistów branży kosmetycznej jak i medycznej. Dajemy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych również w międzynarodowych ośrodkach i centrach szkoleniowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na licznych targach i kongresach medycznych w całej Polsce. W dorobku firmy znajduje się również kilka wyróżnień i nagród przyznanych w 2010 r. przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz w 2011 r. przez czytelników czasopisma Les Nouvelles Esthétiques & Spa.

INNOAESTHETICS
Laboratorium
Specjalizuje się w produkcji preparatów dla sektora medycznego i kosmetycznego. Efektem jest szeroka gama innowacyjnych i wysoce skutecznych preparatów: INNO-TDS – preparaty do mezoterapii oraz INNO-ROLLER, INNO-PEEL – pilingi chemiczne, INNO-DERMA – dermokosmetyki.
PCA SKIN
Laboratorium
Jest liderem w rozwoju profesjonalnych, zaawansowanych peelingów chemicznych oraz zabiegów od ponad 20 lat w USA. Jest pierwszą marką kosmeceutyczną zapewniającą naukowo opracowane preparaty do codziennej pielęgnacji oraz profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii w Stanach Zjednoczonych.
Cell Fusion C
Cell membrane structure
To szeroka gama produktów zaprojektowana w systemie Podwójnego Liposomu zamkniętego w Nanokapsułach. Doświadczenia zdobyte w kosmetologii i medycynie estetycznej pozwoliły zaprojektować innowacyjne formuły do codziennej pielęgnacji skóry, o wysokiej skuteczności i minimalnym ryzyku podrażnień.

Naszym celem jest tworzenie kompleksowej oferty produktów skierowanych do gabinetów dermatologicznych, kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. Szeroka gama wysokiej jakości zabiegów pozwala skutecznie zwalczać pierwsze oznaki starzenia się skóry jak również leczyć najczęściej występujące problemy skórne. Przy współpracy z naszymi partnerami kierujemy się zawsze etyką a nasi profesjonalni doradcy pozostają do Państwa dyspozycji. Firma prowadzi również szeroką działalność szkoleniową celem przekazywania wiedzy oraz doświadczenia swoim Klientom.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół BIO-ESTETIC