Firma BIO-ESTETIC powstała w czerwcu 2007 roku i od początku zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości preparatów kosmetycznych. Współpracujemy z najbardziej znanymi i cenionymi markami w branży medycyny estetycznej, z różnych krajów Europy i świata. Oferujemy profesjonalne szkolenia  dla specjalistów branży kosmetycznej jak i medycznej. Dajemy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych również w międzynarodowych ośrodkach i centrach szkoleniowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na licznych targach i kongresach medycznych w całej Polsce. W dorobku firmy znajduje się również kilka wyróżnień i nagród przyznanych w 2010 r. przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz w 2011 r. przez czytelników czasopisma Les Nouvelles Esthétiques & Spa.

PCA SKIN
Laboratorium
Jest liderem w rozwoju profesjonalnych, zaawansowanych peelingów chemicznych oraz zabiegów od ponad 20 lat w USA. Jest pierwszą marką kosmeceutyczną zapewniającą naukowo opracowane preparaty do codziennej pielęgnacji oraz profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii w Stanach Zjednoczonych.
Cell Fusion C
Cell membrane structure
To szeroka gama produktów zaprojektowana w systemie Podwójnego Liposomu zamkniętego w Nanokapsułach. Doświadczenia zdobyte w kosmetologii i medycynie estetycznej pozwoliły zaprojektować innowacyjne formuły do codziennej pielęgnacji skóry, o wysokiej skuteczności i minimalnym ryzyku podrażnień.
FILORGA®
Laboratorium
Istnieje od 1978 roku, jest pionierem w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej.
Obecnie FILORGA® oferuje pierwszą francuską linię preparatów dermokosmetycznych wywodzących się bezpośrednio z zabiegów medycyny estetycznej.
Każda z kuracji jest oparta na ekspertyzie medycznej FILORGII®. Jej podstawą jest wyjątkowa formuła NCEF – połączenie kwasu hialuronowego o wysokim ciężarze cząsteczkowym.
Linder Health
Innowacyjne formuły
Każdy z naszych produktów, opracowany przez certyfikowanego dermatologa i doktora chemii organicznej stanowi podstawowy krok do wzmocnienia mikrobiomu skóry. Twój mikrobiom jest niezbędny do obrony skóry przed szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami stresogennymi, w tym wolnymi rodnikami, niebieskim światłem i zanieczyszczeniami, które przyspieszają widoczne oznaki starzenia i pogarszają ogólny stan zdrowia skóry.
BIOELEMENTS
we are skin scientefist
opis juz wkrótce
SYLTON
OBSERV520x
Odkryj nowy sposób patrzenia na skórę. Wykorzystuj najnowocześniejsze technologie do profesjonalnej konsultacji w Twoim gabinecie.
Dzięki OBSERV520x podniesiesz jakość indywidualnej konsultacji, zoptymalizujesz i dobierzesz odpowiednie terapie i pielęgnację domową, dzięki czemu z łatwością osiągniesz zamierzone efekty.

Naszym celem jest tworzenie kompleksowej oferty produktów skierowanych do gabinetów dermatologicznych, kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. Szeroka gama wysokiej jakości zabiegów pozwala skutecznie zwalczać pierwsze oznaki starzenia się skóry jak również leczyć najczęściej występujące problemy skórne. Przy współpracy z naszymi partnerami kierujemy się zawsze etyką a nasi profesjonalni doradcy pozostają do Państwa dyspozycji. Firma prowadzi również szeroką działalność szkoleniową celem przekazywania wiedzy oraz doświadczenia swoim Klientom.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół BIO-ESTETIC